Powerbank 4smarts VoltHub Go2 10000
Фото 12 |
4smarts VoltHub Go2 10000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 4smarts 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 4smarts.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 4smarts VoltHub Go2 10000
Усі ціни 10 →Універсальна мобільна батарея 4smarts VoltHub Go2 10000mAh White | 256 грн. |
4smarts 4smarts VoltHub Go2 10000mAh White | 449 грн. |
Универсальная мобильная батарея 4smarts VoltHub Go2 10000mAh White | 449 грн. |
4smarts VoltHub Go2 10000mAh White | 389 грн. |
4smarts VoltHub Go2 10000mAh White | 449 грн. |
ще 5 пропозицій
Купував рік тому по акції, рятував під час відключень. Все ще процює, задоволений покупкою великий обсяг, демократична ціна, досить важкий, неможливо заряджати від нього ноутбук Володимир: користуюся 4smarts VoltHub Go2 20000 більше року |
Додати відгук
Модификації 4smarts VoltHub Go2 10000
Ціни на 4smarts VoltHub Go2 10000 |
---|---|---|---|---|
4smarts VoltHub Go2 10000 | від 256 грн. | 10 пропозицій | ||
4smarts VoltHub Go2 20000 | від 699 грн. | 1 пропозиція |