Мангал / барбекю Vesuvi Chef 1000
Vesuvi Chef 1000 18 шампурів22 шампурів |
|
В комплекті немає решітки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vesuvi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vesuvi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vesuvi Chef 1000
Стаціонарний мангал Vesuvi Chef 1000 (MVCHEF1000) | 11 999 грн. |
Мангал «Vesuvi» стаціонарний Chef 1000 - 3 мм (на 16 шампурів) | 13 999 грн. |
МАНГАЛ VESUVI CHEF 1000 3MM | 15 252 грн. |
Відеоогляди
Модификації Vesuvi Chef 1000
Ціни на Vesuvi Chef 1000 |
---|---|---|---|---|
Vesuvi Chef 800 | від 12 499 грн. | 3 пропозиції | ||
Vesuvi Chef 1000 | від 11 999 грн. | 3 пропозиції |