Рюкзак Victorinox Altmont Classic Flapover 18 18 л (Vt602146)
Відео 1Фото 12 |
Victorinox Altmont Classic Flapover 18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Altmont Classic Flapover 18 18 л
Рюкзак Victorinox Almont Flapover Laptop Classic Olive 18л (Vt602146) | 4 362 грн. |
Victorinox Travel Vt602146 | 4 581 грн. |
Міський рюкзак Victorinox Travel ALTMONT Classic 18 л 15" Olive Flapover ( | 4 362 грн. |
Рюкзак для ноутбука Victorinox Altmont Classic/Olive Flapover Laptop 18 л | 4 362 грн. |
Рюкзак Victorinox Travel ALTMONT Classic/Olive Vt602146 | 4 362 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →