Рюкзак Victorinox Altmont Classic Rolltop 20 20 л
Відео 1Фото 14 |
Victorinox Altmont Classic Rolltop 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Altmont Classic Rolltop 20 20 л
Усі ціни 15 →Рюкзак для ноутбука Victorinox Altmont Classic 20 л Vt602147 | 4 920 грн. |
Victorinox Travel Vt602147 | 5 166 грн. |
Рюкзак Victorinox Almont Rolltop Laptop Classic Blue 20л (Vt602147) | 4 920 грн. |
Рюкзак для ноутбука Victorinox Altmont Classic/Olive Rolltop Laptop 20 л ( | 4 920 грн. |
Міський рюкзак Victorinox Travel ALTMONT Classic 20 л 15" Olive Rolltop (V | 4 920 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →