Рюкзак Victorinox Altmont Classic Laptop 16 16 л
Фото 7 |
Victorinox Altmont Classic Laptop 16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Altmont Classic Laptop 16 16 л
Усі ціни 9 →Рюкзак для ноутбука Victorinox Altmont Classic 16 л Vt602149 | 3 690 грн. |
Victorinox Travel Vt602149 | 3 875 грн. |
Рюкзак Victorinox Almont Classic Laptop Classic Blue 16л (Vt602149) | 3 690 грн. |
Міський рюкзак Victorinox Travel ALTMONT Classic 16 л 15" Blue Classic (Vt | 3 690 грн. |
Рюкзак для ноутбука Victorinox Altmont Classic/Blue Classic Laptop 16 л (V | 3 690 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →