Рюкзак Pacsafe Slingsafe LX350 16 л
Відео 1Фото 4 |
Pacsafe Slingsafe LX350 |
|
Рюкзак оснащений захистом від безпровідного сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій». Фронтальна кишеня – знімний, можна використовувати як окрему сумку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Slingsafe LX350 16 л
Усі ціни 7 →Рюкзак Pacsafe 2 в 1 Slingsafe LX350 "антизлодій" (6 ступенів захисту) (45 | 2 479 грн. |
Міський рюкзак 2 в 1 Pacsafe Slingsafe LX350 "Антизлодій" ноут 15.4" 16л С | 2 485 грн. |
Рюкзак для ноутбука Pacsafe "антикрадій" Slingsafe LX350 15.4" Blue (45331 | 3 315 грн. |
Міський рюкзак 2 в 1 Pacsafe Slingsafe LX350 "Антизлодій" ноут 15.4" 16л Ч | 2 485 грн. |
Рюкзак для ноутбука Pacsafe "антикрадій" Slingsafe LX350 15.4" Grey (45331 | 2 485 грн. |
Рюкзак для ноутбука Pacsafe "антикрадій" Slingsafe LX350 15.4" Red (453313 | 2 485 грн. |
Рюкзак для ноутбука Pacsafe "антикрадій" Slingsafe LX350 15.4" Black/Camou | 2 485 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →