Швейцарський ніж Victorinox Classic SD Brilliant Damast (0.6221.34)
Відео 1Фото 5 |
Victorinox Classic SD Brilliant Damast |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Classic SD Brilliant Damast
Усі ціни 11 →Складной нож Victorinox Classic SD Brilliant Damast 0.6221.34 | 11 205 грн. |
Многофункциональный нож Victorinox Classic SD Brilliant Damast 0.6221.34 | 11 205 грн. |
Ніж Victorinox Classic SD Brilliant Damast + брелок-лого (0.6221.34) | 11 205 грн. |
Нож Victorinox Classic SD Brilliant Damast + брелок-лого (0.6221.34) 0.622 | 9 401 грн. |
Ніж Victorinox Classic SD Brilliant Damast + брелок-лого (0.6221.34) 0.622 | 11 205 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →