Швейцарський ніж Victorinox RangerGrip 174 Handyman
Відео 6Фото 3 |
Victorinox RangerGrip 174 Handyman |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox RangerGrip 174 Handyman
Нож Victorinox RangerGrip 174 Handyman 0.9728.WC | 8 953 грн. |
Victorinox Delemont RangerGrip 174 Handyman | 7 880 грн. |
Нож Victorinox Delemont, RangerGrip 174 Handyman, 130 мм 0.9728.WC | 8 953 грн. |
Складаний ніж Victorinox RANGERGRIP 174 0.9728.WC | 8 953 грн. |
Ніж Victorinox Delemont "RangerGrip 174 Handyman" | 11 101 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →