Набір для пікніка Victorinox SwissClassic Table Set 3
Victorinox SwissClassic Table Set 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox SwissClassic Table Set 3
Усі ціни 19 →Набор для пикника Victorinox SwissClassic Table Set 3 пр 6.7192.F9 | 2 330 грн. |
Столовий набір Victorinox SwissClassic Table Set 3 пр. (6.7192.F9) | 2 213 грн. |
Столовый набор Victorinox SwissClassic Table Set 3 пр. (6.7192.F9) | 2 213 грн. |
Набор столовых приборов Victorinox SwissClassic Table Set 3 шт Black (6.71 | 2 025 грн. |
Набір столових приборів Victorinox SwissClassic Table Set 3 шт Orange (6.7 | 2 330 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →