Зарядка для акумуляторної батарейки Videx VCH-N201 (23768)
Фото 4 |
Videx VCH-N201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VCH-N201
Усі ціни 35 →Зарядний пристрій Videx VCH-N201 (23768) 23768 | 194 грн. |
Зарядное устройство Videx VCH-N201, White, 2xAA/AAA Ni-MH/Ni-Cd, 1x"Крона" | 246 грн. |
Зарядний пристрій Videx VCH-N201 N-201 | 159 грн. |
Videx Зарядний пристрій Videx VCH-N201 23768 | 259 грн. |
Зарядний пристрій Videx N201 Ni-MH/Cd АА ААА 9V для акумуляторів | 493 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →