Зарядка для акумуляторної батарейки Liitokala Lii-L2
Фото 5 |
Liitokala Lii-L2 на 2 акк.на 4 акк. |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liitokala 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liitokala.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liitokala Lii-L2
Усі ціни 32 →LiitoKala LiitoKala Lii-L2 | 220 грн. |
LiitoKala Lii-L2 (2 канала) | 449 грн. |
Зарядное устройство для аккумуляторов Liitokala 2 Slots, LED, Li-ion, Lii- | 239 грн. |
Liitokala LiitoKala Lii-L2 | 220 грн. |
Зарядное устройство LiitoKala Lii-L2, 2x-10440/ 14500/ 16340/ 17355/ 17500 | 398 грн. |
ще 20 пропозицій
Це пристрій для заряджання з'ємних виключно літій-іонних акумуляторів розмірами від десь 30 до 65мм. Можна заряджати один або два відразу. Звичайно треба окремий блок живлення від 5В 1А постійного струму. Я використовую для заряджання акумів з ліхтариків. Можна заряджати аккумулятори різної довжини незалежно один від одного
Є картинка для правильного розташування всередині Хіба що вхідний роз'єм мікро юсб See Sea: користуюся Liitokala Lii-L2 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Liitokala Lii-L2
Ціни на Liitokala Lii-L2 |
---|---|---|---|---|
Liitokala Lii-L2 | від 175 грн. | 33 пропозиції | ||
Liitokala Lii-L4 | від 259 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →