Інсталяція для туалету Viega Prevista Dry 771973
Фото 5 |
Viega Prevista Dry 771973 без унітазунітаз |
|
Рама (30х30 мм) з порошковим напиленням. Заводські налаштування малого об'єму змиву: 3 л., з регулюванням від 2 до 4 л. Заводські налаштування повного об'єму змиву: 6 л., з регулюванням від 3.5 до 7.5 л.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viega 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viega.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Viega Prevista Dry 771973
Усі ціни 62 →Інсталяція для унітазу Viega Prevista Dry 771973 c клавішею білий глянець | 7 599 грн. |
Набір інсталяції 3в1 Viega Prevista Dry 771973 із клавішею змиву Viega PRE | 9 870 грн. |
Інсталяція для унітазів Viega Prevista Dry 771973 д/підв. | 6 600 грн. |
Viega 771973 | 7 468 грн. |
Інсталяція для унітазу Viega Prevista Dry (771973) 771973 | 6 571 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Viega Prevista Dry 771973
Ціни на Viega Prevista Dry 771973 |
---|---|---|---|---|
Viega Prevista Dry 771973 | від 6 571 грн. | 73 пропозиції | ||
Viega Prevista Dry 771973 WC | від 14 364 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →