Інсталяція для туалету Viega Prevista Dry 792855
Фото 3 |
Viega Prevista Dry 792855 |
|
Рама (30х30 мм) з порошковим напиленням. Заводські налаштування малого об'єму змиву: 3 л (з регулюванням: 2 – 4 л). Заводські налаштування повного об'єму змиву: 6 л (з регулюванням: 3.5 – 7.5 л). В комплекті настінне кріплення довжиною 500 мм
У комплекті настінне кріплення з можливістю регулювання по глибині до 200 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viega 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viega.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Viega Prevista Dry 792855
Усі ціни 8 →Інсталяція для унітазу Viega Prevista Dry 792855 c клавішею хром глянець | 8 200 грн. |
Viega 792855 | 9 596 грн. |
Інсталяція для унітазу Viega Prevista Dry 792855 c клавішею хром глянець | 8 199 грн. |
Модуль-бачок для підвісного унітаза Prevista Dry VIEGA 792855 ( з кнопкою | 9 596 грн. |
Інсталяція для унітазу VIEGA Prevista Dry 792855 з кнопкою хром глянец 000 | 9 957 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →