Інсталяція для туалету Grohe 38929000
Фото 3 |
Grohe 38929000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe 38929000
Усі ціни 16 →Система інсталяції Grohe Rapid SL універсальна 4-в-1 38929000 | 7 999 грн. |
Інсталяційна рама Grohe Rapid SL 3 в 1 з кнопкою (345952) 345952 | 7 999 грн. |
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL 4в1 (38929000) 38929000 | 7 999 грн. |
Інсталяція Grohe Rapid SL (4-в-1) комплект 38929000 (клавіша хром) | 7 999 грн. |
Комплект для підвісного унітазу Grohe Rapid SL 4 в 1 + кнопка Arena Cosmop | 8 775 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →