Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.B08 8 кВт
359 279 грн. Купити! Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.B08 Z019091Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.B08 8 кВт |
|
Вбудований триходовий клапан.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.B08
Ціни на Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.B08 |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.B04 4 кВт | від 326 641 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.B06 6 кВт | від 344 659 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 101.B08 8 кВт | від 359 279 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →