Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B13 12 кВт 13 кВт
766 074 грн. Купити! Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-G, Typ BWC 201.B13 Z019169Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B13 12 кВт 13 кВт |
|
Оснащується погодозалежним терморегулятором Vototronic 200 з датчиком зовнішньої температури.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B13
Ціни на Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B13 |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B06 5 кВт | від 627 541 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B08 7 кВт | від 664 246 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B10 10 кВт | від 696 833 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B13 12 кВт 13 кВт | від 766 074 грн. | 1 пропозиція | ||
Viessmann Vitocal 200-G BWC 201.B17 17 кВт | від 831 299 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →