Пилосос для вікон Vileda Windomatic Power 153230
Відео 2Фото 7 |
Vileda Windomatic Power 153230 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vileda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vileda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vileda Windomatic Power 153230
Усі ціни 12 →Віконний пилосос Vileda Windomatic Power Button | 2 016 грн. |
Акумуляторний склоочисник Vileda Windomatic Power (153230) | 2 138 грн. |
Віконний пилосос Vileda Windomatic Power (153230) | 2 196 грн. |
Віконний пилосос Vileda Windomatic Power Set (155723) | 2 281 грн. |
Оконный пылесос Vileda Windomatic Power (153230) | 2 202 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →