Ваги Rotex RSB16-N
Фото 4 |
Rotex RSB16-N велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RSB16-N
Усі ціни 13 →Rotex RSB16-N | 435 грн. |
Ваги підлогові Rotex RSB16-N | 329 грн. |
Rotex Ваги підлогові Rotex RSB16-N | 329 грн. |
Rotex RSB16-N | 329 грн. |
Rotex RSB16-N | 329 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →