Сковорідка Vincent VC-4467-28 28 см
Vincent VC-4467-28 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vincent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vincent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vincent VC-4467-28 28 см
Усі ціни 6 →Vincent 28 см (VC-4467-28) 28см(VC-4467-28) | 669 грн. |
Vincent VC-4467-28 | 702 грн. |
Сковорода Vincent 28 см (VC-4467-28) | 669 грн. |
Сковорода універсальна Vincent VC-4467-28 28 см | 770 грн. |
Сковорода універсальна Vincent VC-4467-28 28 см | 716 грн. |
Сковорода універсальна Vincent VC-4467-28 28 см | 739 грн. |
Модификації Vincent VC-4467-28
Ціни на Vincent VC-4467-28 |
---|---|---|---|---|
Vincent VC-4467-24 24 см | від 439 грн. | 3 пропозиції | ||
Vincent VC-4467-26 26 см | від 595 грн. | 3 пропозиції | ||
Vincent VC-4467-28 28 см | від 669 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →