Сковорідка Vincent VC-4467-26 26 см
Очікується у продажу 595 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 26; Матеріал сковороди: алюміній; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: кам'яне (мармур, граніт); Функції та можливості: індукційне дно; миття в посудомийці; Комплектація: Країна походження бренду: Німеччина; |
Vincent VC-4467-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vincent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vincent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vincent VC-4467-26
Ціни на Vincent VC-4467-26 |
---|---|---|---|---|
Vincent VC-4467-24 24 см | від 439 грн. | 3 пропозиції | ||
Vincent VC-4467-26 26 см | від 595 грн. | 3 пропозиції | ||
Vincent VC-4467-28 28 см | від 669 грн. | 7 пропозицій |