Кухарський набір Lessner Loft 10211
Фото 4 |
Lessner Loft 10211 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner Loft 10211
Усі ціни 6 →Набір кухонного приладдя Lessner Loft 3 шт (10211) | 235 грн. |
Набір кухонного приладдя LESSNER 3шт 10211 | 376 грн. |
Набір кухонного приладдя Lessner Loft 3 шт (10211) | 265 грн. |
Набір кухонного приладдя 3 предмета 33 см Lessner Loft 10211 | 320 грн. |
Набір кухонного приладдя Lessner Loft (10211) | 280 грн. |
Набір кухонного приладдя Lessner Loft 3 предмета довжина 31 см силікон (10 | 328 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →