Ківш Krauzer Baby 78302
Фото 4 |
Krauzer Baby 78302 0.7 л1.2 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Baby 78302
Ківш з кришкою Krauzer Baby, 12 см, 0,7 л (78302) | 469 грн. |
Ківш 0,6 л Krauzer Baby 12 см нержавіюча сталь арт. 78302 | 479 грн. |
Ківш 0,6л KRAUZER 78302 Baby Serie | 459 грн. |
Ківш 0,6л нержавіюча сталь KRAUZER 78302 Baby Serie 12 см | 647 грн. |
Модификації Krauzer Baby 78302
Ціни на Krauzer Baby 78302 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Baby 78302 | від 459 грн. | 4 пропозиції | ||
Krauzer Baby 78303 | від 515 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →