Сковорідка Edenberg EB-767 26 см
Фото 11 |
Edenberg EB-767 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-767 26 см
Усі ціни 13 →Сковорода з кришкою і мармуровим покриттям Edenberg 26 см EB-767 | 600 грн. |
EDENBERG EB-767 | 597 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-767 26 см | 655 грн. |
Сковорода з кришкою мармуровим покриттям Edenberg EB-767 Black 26 см | 749 грн. |
Сковорода Edenberg 26 см з кришкою та мармуровим покриттям (EB-767) | 599 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Edenberg EB-767
Ціни на Edenberg EB-767 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-765 22 см | від 451 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-766 24 см | від 513 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-767 26 см | від 543 грн. | 16 пропозицій | ||
Edenberg EB-768 28 см | від 625 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →