Сковорідка Edenberg EB-4135 26 см
Edenberg EB-4135 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-4135 26 см
Усі ціни 10 →EDENBERG EB-4135 | 791 грн. |
Сковорода з кришкою універсальна Edenberg EB-4135 26 см | 868 грн. |
Сковорода Edenberg 26 см з кришкою та гранітним покриттям (EB-4135) | 799 грн. |
Сковорода з кришкою з темним гранітним антипригарним покриттям 26 см Edenb | 754 грн. |
Сковорода з кришкою універсальна Edenberg EB-4135 26 см | 825 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Edenberg EB-4135
Ціни на Edenberg EB-4135 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-4132 20 см | від 515 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-4133 22 см | від 518 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-4134 24 см | від 575 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-4135 26 см | від 670 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-4136 28 см | від 720 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →