Сковорідка Edenberg EB-768 28 см
Фото 11 |
Edenberg EB-768 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-768 28 см
Усі ціни 11 →Сковорода з кришкою і мармуровим покриттям Edenberg 28 см EB-768 | 675 грн. |
EDENBERG EB-768 | 673 грн. |
Сковорода Edenberg 28 см з кришкою та мармуровим покриттям (EB-768) | 625 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-768 28 см | 703 грн. |
Сковорода Edenberg з кришкою і мармуровим покриттям 28 см (EB-768) | 659 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Edenberg EB-768
Ціни на Edenberg EB-768 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-765 22 см | від 451 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-766 24 см | від 513 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-767 26 см | від 543 грн. | 15 пропозицій | ||
Edenberg EB-768 28 см | від 625 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →