USB-хаб Vinga VCPATC2HDMIUSBPDWH
Фото 4 |
Vinga VCPATC2HDMIUSBPDWH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga VCPATC2HDMIUSBPDWH
Усі ціни 16 →Vinga USB-C -> HDMI+USB3.0+USB-C White (VCPATC2HDMIUSBPDWH) | 661 грн. |
Концентратор Vinga Type-C to HDMI+USB3.0+Type-C PD (VCPATC2HDMIUSBPDWH) VC | 479 грн. |
Vinga Концентратор Vinga Type-C to HDMI+USB3.0+Type-C PD (VCPATC2HDMIUSBPD | 479 грн. |
Концентратор Vinga Type-C to HDMI+USB3.0+Type-C PD (VCPATC2HDMIUSBPDWH) VC | 479 грн. |
Vinga Type-C to HDMI+USB3.0+Type-C PD (VCPATC2HDMIUSBPDWH) VCPATC2HDMIUSBP | 479 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →