USB-хаб Hoco HB29
Фото 9 |
Hoco HB29 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco HB29
Усі ціни 12 →Hoco HB29 Easy-lead Type-C to HDMI + VGA Silver | 349 грн. |
Hoco HB29 Easy-lead Type-C multifunction converter (HDTV+VGA) Metal Gray 6 | 409 грн. |
Адаптер HOCO HB29 Easy-lead Type-C для HDMI/VGA USB-C - HDMI/VGA Gray (693 | 540 грн. |
Мультіадаптер хаб Hoco HB29 2в1 Type-C to HDMI (F)/VGA (F) 0.15m | 370 грн. |
Usb Hub Hoco HB29 (Type C to HDMI+VGA) | 613 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →