Сходи Intertool LT-0110 284 см
Intertool LT-0110 284 см340 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-0110 284 см
Усі ціни 12 →Лестница Intertool LT-0110 | 1 695 грн. |
Intertool Intertool LT-0110 122201 | 1 999 грн. |
Драбина алюмінієва Intertool LT-0110 | 1 693 грн. |
Сходи приставні Intertool 10 сходів (LT-0110) | 1 799 грн. |
Драбина з алюмінію, приставна, 10 сходів, 2,84 м INTERTOOL LT-0110 | 1 999 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Intertool LT-0110
Ціни на Intertool LT-0110 |
---|---|---|---|---|
Intertool LT-0110 284 см | від 1 693 грн. | 13 пропозицій | ||
Intertool LT-0112 340 см | від 2 060 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →