Ланцюгова пила Vitals BKZ 4525s 15
Фото 6 |
Vitals BKZ 4525s 15 1.8 кВт / 45 см³2.4 кВт / 54.6 см³ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals BKZ 4525s 15
Усі ціни 8 →Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4525s 15″ 182598 | 3 564 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4525s 15″ | 3 208 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4525s 15" (182598) | 4 205 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4525s 15″ 182598 | 3 564 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4525s 15 | 3 077 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Vitals BKZ 4525s 15
Ціни на Vitals BKZ 4525s 15 |
---|---|---|---|---|
Vitals BKZ 4525s 15 | від 3 077 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitals BKZ 5532s 18 | від 3 304 грн. | 8 пропозицій |