Ланцюгова пила Vitals BKZ 5223n 18 (87944)
Відео 2Фото 5 |
Vitals BKZ 5223n 18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals BKZ 5223n 18
Бензопила цепная Vitals Bkz 5223n | 3 320 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 5223n 18“ (29-56- 87944T) | 3 893 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 5223n 18" 87944T 2,7 кВт | 3 339 грн. |
Бензопила цепная Vitals BKZ 5223n 18in | 3 304 грн. |
Відеоогляди