Ланцюгова пила Tatra Garden MS-180
Відео 16Фото 8 |
Tatra Garden MS-180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatra Garden 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatra Garden.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tatra Garden MS-180
Tatra Tatra Garden MS 180 GBP0019 | 2 970 грн. |
Tatra Tatra Garden MS 180 + BCU 45 | 5 950 грн. |
Tatra Tatra Garden MS 180 + Tatra Garden ECS 185 | 4 630 грн. |
2 2 0 4 |
Добрий день. Цю модель пили не раджу. Гарний дизайн. За 3 роки роботи, в легких умовах, максимум пила працювала 3 рази на рік, змінив повністю все (поршневу, карбюратор, підкачування). користуюся Tatra Garden MS-180 більше року |
Бойова пилка, саме той випадок коли потрібно щось середнє, працюю вже 1.5 роки - ніяких проблем не виникало. Найголовніше правильно обкатати і буде вам щастя. Прочитав нижче відгук .... - 3 години" .....Маячня написана якоюсь "гірською бабою" :) 3 години по-хорошому пила тільки обкатку проходить, без розпилу взагалі, під час якої власне і відбувається притирання всієї "внутрянки" (а так ще й після обкатки разу 2 їй у щадному режимі працював). Ну тут я можу зробити знижку на незнання і на нервове потрясіння (а ну ка з Чехословаччини в Одесу перебратися). не жіноча справа. Давно користуюся – все працює не користуюся Tatra Garden MS-180 більше року |
погань !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Перестала працювати після 2-х разів використання, сумарно час роботи 3 години. Менеджер чемно пояснив, що стерлася всередині шестірня тому, що докладали зусиль. У лісоповалі не брала участі, пилила дошки 2 см завтовшки. Ремонт за мій рахунок, надсилайте пилку назад з Одеси до Харкова. Я в захваті! Багато бачила аферистів і мразей, але ось попалася. Дитинство моє пройшло в Чехословаччині в Татрах, спогади затьмарили здоровий глузд. Перші три години роботи пили та останні. З такими методами роботи – не буде ні вам ні вашим сім'ям, ні щастя, ні здоров'я. |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди