Ланцюгова пила Vitals BKZ 5532s 18
Фото 5 |
Vitals BKZ 5532s 18 1.8 кВт / 45 см³2.4 кВт / 54.6 см³ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals BKZ 5532s 18
Усі ціни 6 →Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 5532s 18″ 182597 | 3 671 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 5532s 18″ | 3 304 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 5532s 18″ 182597 | 3 671 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 5532s 18 | 3 671 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 5532s 18" 182597 2,4 кВт | 3 710 грн. |
Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 5532s 18 | 4 405 грн. |
Модификації Vitals BKZ 5532s 18
Ціни на Vitals BKZ 5532s 18 |
---|---|---|---|---|
Vitals BKZ 4525s 15 | від 3 077 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitals BKZ 5532s 18 | від 3 304 грн. | 8 пропозицій |