Циркулярна пила Vitals Master RG 2320HFas (152887)
Фото 13 |
Vitals Master RG 2320HFas |
|
Ручна мережева циркулярка із двигуном на 2000 Вт. Призначена для порізки деревини за допомогою зубчастих дисків, що мають зовнішній діаметр 235 мм і отвір отвір 25 мм. Цей інструмент може різати дерев'яні заготовки товщиною до 83 мм (при нахилі підошви на 45° глибина пиляння обмежена значенням 62 мм). Підошва дискової пилки Vitals Master RG 2320HFas відлита з алюмінієвого сплаву, тому має необхідну жорсткість і не деформується під навантаженням.
З інших цікавих особливостей слід відзначити функцію «плавний пуск», завдяки якій немає ривків при включенні пилки, довгий мережевий кабель (4 м) у м'якій гумовій обплетенні та лазерний маркер, що допомагає вести циркулярку точно по наміченій лінії розпилу. У комплект входять пиляльний диск і паралельна напрямна, призначена для рівного та акуратного пиляння вздовж існуючих кромок дощок або листів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Купити Vitals Master RG 2320HFas
Усі ціни 15 →Пила циркулярная Vitals Master Rg 2320HF as | 4 984 грн. |
Пила циркулярна Vitals Master Rg 2320HFas 152887 | 4 984 грн. |
Циркулярна пила Vitals Master Rg 2320HFas | 4 984 грн. |
Дискова пила Vitals Master Rg 2320HFas 152887 | 4 984 грн. |
Пила циркулярная Vitals Master Rg 2320HF as | 4 984 грн. |