Шліфувальна машина Vitals Es 1612KP (237000)
![]() |
Vitals Es 1612KP |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як обрати кутову шліфувальну машинуКоротка інструкція по вибору болгарки

Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Купити Vitals Es 1612KP
Усі ціни 6 →Машина шлифовальная вибрационная Vitals Es 1612KP 237000 | 863 грн. |
| 863 грн. | ![]() |
VITALS Es 1612KP Es1612KP | 865 грн. |
| 959 грн. |
Шліфмашина вібраційна Vitals Es 1612KP 160Вт платформа 90x187 12000кол/хв 1.3кг | 959 грн. |
| 863 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →