Радіатор опалення Vogel&Noot 11K 600x400
від 1 671 до 2 242 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 11K 97
Характеристики
Vogel&Noot 11K 600x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 11K 600x400
Vogel&noot Vogel&noot 11 K 600x400 | 1 671 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 11 K 600x400 бічне підключення 171020181906 | 2 229 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 11K 600х400 бічне підключення Vogel115 | 2 242 грн. |
Закрити
Рекомендуємо