Радіатор опалення Vogel&Noot 22K 300x1600
від 5 138 до 9 805 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 22K 89
Характеристики
Vogel&Noot 22K 300x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 22K 300x1600
Сортувати
Vogel&noot Vogel&noot 22 K 300x1600 | 5 138 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 22 K 300x1600 бічне підключення 171020182005 | 9 805 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 22K 300х1600 бічне підключення Vogel202 | 5 912 грн. |
Радіатор сталевий Vogel&Noot K22 300х1600 мм 2232 Вт (F1E2203016010000) | 9 805 грн. |
Закрити
Рекомендуємо