Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 300x1600
від 6 370 до 11 826 грн. Порівняти ціни 34 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 300x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 300x1600
Сортувати
Kermi Kermi Therm x2 FKO 22 300x1600 | 8 100 грн. |
Kermi Kermi FKO 22 300x1600 | 7 622 грн. |
Радиатор стальной Kermi Therm-X2 Profil-K FK0 22 300X1600 мм | 8 070 грн. |
Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-K, FK0 22 300X1600 мм FK0220316W | 8 100 грн. |
Kermi, Therm-X2, Profil-K, FK0 22 300X1600 мм (FK0220316W02) | 8 100 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо