Радіатор опалення Vogel&Noot 22K 300x400
від 2 701 до 4 614 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 22K 89
Характеристики
Vogel&Noot 22K 300x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 22K 300x400
Сортувати
Vogel&noot Vogel&noot 22 K 300x400 | 4 614 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 22 K 300x400 бічне підключення 171020181961 | 4 481 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 22K 300х400 бічне підключення Vogel191 | 2 701 грн. |
Радіатор сталевий Vogel&Noot K22 300х400 мм 558 Вт (F1E2203004010000) | 4 481 грн. |
Закрити
Рекомендуємо