Радіатор опалення Vogel&Noot 22K 400x1600
від 6 296 до 6 983 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 22K 89
Характеристики
Vogel&Noot 22K 400x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 22K 400x1600
Vogel&noot Vogel&noot 22 K 400x1600 | 6 296 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 22 K 400x1600 бічне підключення 171020182006 | 6 941 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 22K 400х1600 бічне підключення Vogel240 | 6 983 грн. |
Закрити
Рекомендуємо