Радіатор опалення Vogel&Noot 22K 400x2000
від 7 545 до 8 665 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 22K 89
Характеристики
Vogel&Noot 22K 400x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 22K 400x2000
Vogel&noot Vogel&noot 22 K 400x2000 | 7 545 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 22 K 400x2000 бічне підключення 171020182014 | 8 612 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 22K 400х2000 бічне підключення Vogel242 | 8 665 грн. |
Закрити
Рекомендуємо