Радіатор опалення Vogel&Noot 22K 500x1400
від 5 735 до 12 420 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 22K 89
Характеристики
Vogel&Noot 22K 500x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 22K 500x1400
Сортувати
Vogel&noot Vogel&noot 22 K 500x1400 | 5 735 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 22 K 500x1400 бічне підключення PK225001400 | 11 326 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 22K 500х1400 бічне підключення Vogel277 | 6 830 грн. |
Радіатор сталевий Vogel&Noot K22 500х1400 мм 2755 Вт (F1E2205014010000) | 12 420 грн. |
Закрити
Рекомендуємо