Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 500x1400
від 7 016 до 10 609 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 500x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 500x1400
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 500x1400 (F072205014011300) | 8 396 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 500х1400 | 7 016 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x1400 | 9 282 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 500x1400 F072205014011300 | 8 547 грн. |
Радіатор PURMO Ventil Compact тип 22 500х1400 | 8 617 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x1400 | 9 282 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x1400 | 10 609 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x1400 | 10 503 грн. |
Закрити
Рекомендуємо