Радіатор опалення Purmo Compact 22 500x700
від 3 713 до 7 382 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 500x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 500x700
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 500x700 (F062205007010300) | 3 979 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 500x700 | 4 399 грн. |
Purmo Compact 22 500x700 F062205007010300 | 4 050 грн. |
PURMO Compact 22 500x700 F062205007010300 | 7 382 грн. |
Радіатор PURMO Compact тип 22 500х700 | 4 398 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 500x700 | 4 399 грн. |
PURMO Compact 22 500x700 (F062205007010300) | 3 713 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 500x700 | 5 037 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 500x700 | 4 959 грн. |
Закрити
Рекомендуємо