Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 500x700
від 4 644 до 6 947 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 500x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 500x700
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 500x700 (F072205007011300) | 5 473 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 500х700 | 4 644 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x700 | 6 051 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 500x700 F072205007011300 | 5 571 грн. |
Радіатор PURMO Ventil Compact тип 22 500х700 | 6 051 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x700 | 6 051 грн. |
PURMO Compact Ventil 22 500x700 (F072205007011300) | 5 108 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x700 | 6 947 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact CV 22 500x700 | 6 873 грн. |
Закрити
Рекомендуємо