Радіатор опалення Vogel&Noot 33K 300x1800
від 7 859 до 9 786 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 33K 69
Характеристики
Vogel&Noot 33K 300x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 33K 300x1800
Vogel&noot Vogel&noot 33 K 300x1800 | 7 859 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 33 K 300x1800 бічне підключення 171020182078 | 9 728 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 33K 300х1800 бічне підключення Vogel222 | 9 786 грн. |
Закрити
Рекомендуємо