Настінне кріплення Vogels TVM 5405
Відео 2Фото 8 |
Vogels TVM 5405 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vogels TVM 5405
Кронштейн для ТВ Vogels Tvm 5405 Black | 2 999 грн. |
Кронштейн для ТБ Vogels Tvm 5405 Black | 3 200 грн. |
Vogels TVM 5405 Black TVM5405Black | 3 199 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →