Настінне кріплення Vogels TVM 1243
Відео 2Фото 10 |
Vogels TVM 1243 |
|
У комплекті спиртовий рівень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vogels TVM 1243
Усі ціни 7 →Кронштейн для ТВ Vogels Tvm 1243 | 3 491 грн. |
Кронштейн для ТБ Vogels Tvm 1243 | 4 000 грн. |
Vogels TVM 1243 | 3 999 грн. |
Настінне кріплення VOGELS TVM 1243 Black (1812430) | 3 299 грн. |
Vogels TVM 1243 Black TVM1243Black | 3 359 грн. |
Кронштейн Vogels TVM 1243 Black (1812430) | 3 359 грн. |
Кріплення Vogels TVM 1243 Black (6833582) | 3 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →