Насосна станція Volks JY1000-24 G
Volks JY1000-24 G відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks JY1000-24 G
Усі ціни 25 →Насосна станція VOLKS відцентрова для чистої води JY1000-24 1100Вт 3м³/ч H | 4 506 грн. |
VOLKS pumpe JY1000-24 G | 4 451 грн. |
Насос Volks pumpe JY1000-24 1.1кВт | 2 192 грн. |
Насосная станция VOLKS pumpe JY1000-24 1,1кВт нержавейка(в сборе) на Гребё | 4 451 грн. |
Volks Volks Насосна станція pumpe JY1000-24 1,1кВт нержавійка (складена) н | 4 178 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →