Циркуляційний насос Volks Pumpe ZP32/8-180 8 м 2" 180 мм
Volks Pumpe ZP32/8-180 8 м
2"
180 мм
3.7 м
1 1/2"
130 мм
3.7 м 1 1/2"
180 мм
5.5 м 1 1/2"
130 мм
5.5 м 1 1/2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:9960 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:120 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики Pumpe ZP32/8-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volks Pumpe ZP32/8-180 8 м 2" 180 мм
Усі ціни 17 →Volks Volks Насос циркуляційний pumpe ZP32/8 180мм + гайки | 1 409 грн. |
Насос циркуляционный Volks pumpe ZP32/8 180мм + гайки | 1 445 грн. |
Насос циркуляционный VOLKS pumpe ZP32/8 180мм + гайки | 1 718 грн. |
Насос циркуляційний VOLKS pumpe ZP32/8 180 мм 000022198 | 1 718 грн. |
Насос циркуляційний VOLKS pumpe ZP32/8 180мм + гайки | 1 718 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Volks Pumpe ZP32/8-180
Ціни на Volks Pumpe ZP32/8-180 |
---|---|---|---|---|
Volks Pumpe ZP25/4-130 3.7 м 1 1/2" 130 мм | від 1 044 грн. | 23 пропозиції | ||
Volks Pumpe ZP25/4-180 3.7 м 1 1/2" 180 мм | від 1 035 грн. | 25 пропозицій | ||
Volks Pumpe ZP25/6-130 5.5 м 1 1/2" 130 мм | від 1 055 грн. | 22 пропозиції | ||
Volks Pumpe ZP25/6-180 5.5 м 1 1/2" 180 мм | від 1 057 грн. | 24 пропозиції | ||
Volks Pumpe ZP25/8-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 1 332 грн. | 17 пропозицій | ||
Volks Pumpe ZP32/8-180 8 м 2" 180 мм | від 1 409 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →