Душова перегородка Volle Walk-in 18-08-120H
Volle Walk-in 18-08-120H 100 см120 см |
|
Верхній тримач сталевий можна регулювати шляхом обрізки
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Walk-in 18-08-120H
Душова стінка 100х200 см Volle WALK-IN 18-08-120H | 10 877 грн. |
Volle Volle Walk-in 18-08-120 | 10 287 грн. |
Душова стінка 100х200 см Volle WALK-IN 18-08-120H | 10 877 грн. |
Модификації Volle Walk-in 18-08-120H
Ціни на Volle Walk-in 18-08-120H |
---|---|---|---|---|
Volle Walk-in 18-08-100 | від 9 213 грн. | 6 пропозицій | ||
Volle Walk-in 18-08-120H | від 10 287 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →